Село Текліно розташоване у південній частині Черкаської області , на західній частині нинішнього Смілянського району, біля шосейної ( в минулому поштової ) магістралі, за 20 км. на схід від м. Сміла, і за 17 км. на захід від м. Городище.Село мало кілька назв: Слобода (вільне поселення ) , Коноплянка (росло багато конопель). Про сучасну назву села розповідають легенди.Одна з них говорить, що село було подароване донці графа Орлова – Теклі у XVII ст. Інша легенда розповідає, що в селі був здоровенний шинок, де господинею була жінка на ім’я Текля. Подорожуючі люди говорили : “Підем у Теклін шинок , а пізніше й село стало Текліно.( Легенди записані від Романчука Надії Нечипорівни.)
На заході Текліно межує з селом Орловець, на північному сході з селом Буда – Орловецька Городищенського району, на північному сході- з селом Мале Старосілля, на сході- з селом Балаклея, на півдні- з селом Мельниківка.
Село розташоване між горбами в живописній долині, в центрі якої із заходу на схід протікає річка Мідянка.
Типнаселенный пункт
Координаты49°13'60'' Северной Широты 31°40'00'' Восточной Долготы
Высота над уровнем моря106 метров
Часовой поясUTC+2
Солнце (сегодня)Восход - 05:08:57, Заход - 20:50:22, Истинный полдень - 12:59:39
ПоблизостиБалаклея, Буда-Орловецкая, Волковка, Калиновка, Константиновка, Малое Староселье, Мельниковка, Носачов, Орловец, Ротмистровка

Карта

Фотографии

Добавить фото

В музее
1 фотография
Фото 1 - 17 из 17
Фото 1 - 17 из 17

Комментарии

Комментариев пока нет.

Чтобы оставить комментарий, войдите на сайт